Server

Conectați-vă acum folosind IP-ul: play.faicu.ro
În prezent este un jucător online.

Discord

Connect with the link discord.gg/P8uh35G8JU
There are currently users online.
Faikkit
Pentru a vă alătura comunității noastre, vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați!

asandistefan38
Builder

1 mesaje
1 subiecte

IGN: asandistefan38
Acum o lună

*Username: asandistefan38 

*Discord: _theDark_#7285

*Varsta: 15 ani

*Cate ore te joci pe server in fiecare zi?: Undeva la vreo 2-3 ore sau chiar Mai mult uneori

*Gradul tau actual: Gradul meu actual este MVP+

*Cand ai intrat pe Faikkit pentru prima oara?: Pentru prima data am intrat pe server acum 1 an si cateva luni sau chiar 1 an 

*Ai donat vreodata?: da am donat mai intai la alea mici si mam oprit de ocamdata la MVP+

*Cate voturi ai?: in momentul actual am 9 voturi

INTREBARI

#1 -  Ce stiluri de arhitectura stapanesti? Include la fiecare stil pe o scara de la 1 la 10 cat de bine te pricepi la el.

R: Pai eu stapanesc stilul normal si modern la nota cum construiesc nu decid eu ce dumneavoastra daca ar fi dupa o parere de a mea mi-asi da un 5 

#2 - Ce pluginuri legate de build stapanesti? (World Edit etc)

R: pai world edit IL stiu Sal folosec destul de putin dar eu ma duc Mai mult manual dar ma descurc si cu world edit deoare ce am salvat pe o foaie comenzile si in plus am mai si exersat cu el

#3 - Ai vreo constructie notabila pe server? (World Edit etc)

R: am avut dar miam schimbat tot si nu miam salvat pe stick sau pe card de memorie

#4 - Care este cel mai mare proiect de construit (pe orice server) la care ai participat? Descrie-l si ofera-ne cateva poze.

R: cel mai mare proiect al meu a am vrut sa fac un block dar nu lam mai terminat deoare ce era prea mare avea undeva la la 160 blocuri inaltime.Si din pacate nu am salvat constructia facuta.

#5 - Screenshot-uri cu munca ta (Atentie! Trebuie sa ai screenshot-uri pentru fiecare stil de arhitectura enumerat mai sus)

R: Din pacata nu am poze facute dar daca doriti voi face pentru fiecare stil mentionat cate o constructie 

#6 - Ai fost builder pe alte servere? Daca da, atunci pe ce server si cat timp ai fost?

R: Da,am fost o pe un server facut recent "mistyc" dar am iesit din staff atunci deoare ce am avut o mica cearta cu un baiat care avea acelasi grad  ca mine.Dar dupa ce am iesit a murit server-ul Finca era la inceput serverul.

#7 - Ai fost pedepsit vreodata pe Faikkit? Daca da, atunci te rugam sa mentionezi ce anume (kick/mute/jail/warn/ban) si din ce motiv. De ce crezi ca ar trebui sa mai primesti in continuare gradul de Builder?

R: Nu nu am fost nici o data pedepsit deoare ce nu prea ma bag in bele de genu sa iau ban mute sau astea 

#8 - Ai citit regulamentul, astazi, inainte sa faci cererea?

R: Da lam citit in fuga crezand ca va fi ceva special mentionat fix pe aceasta intrebare

#9 - Exista altceva pe care ai dori sa-l adaugi sau sa ne spui?

R: Va multumesc. La revedere

1337
Operator
Head-Builder

31 mesaje
0 subiecte

IGN: 1337_777
Acum o lună

Acceptat!

TC

1337