Faikkit - play.faicu.ro
28 members online
PLAY.FAICU.RO
Loading ...

reclama╚Ťie tumi ­čśś
Started by itsmedaja

itsmedaja

itsmedaja

Jucator
Data înscrierii
25 Jan 2021
Vazut ultima data
28 Jul 2021
Subiecte
5
IGN
Dajae

Username: itsmedajaa 

Pe cine raportezi: TuuMy

Din ce motiv: a inceput sa faca grupuri cu domnul pateut si s o injure pe aleja, dupa si pe mine,  bazându-se pe faptul ca drop si cory au vazut fiecare insulta din partea ei. tumi fiind parte din staff nu ar trebui sa se comporte asa, chiar daca e vorba de chatul de pe discord, minecraft sau in privat. 

Dovada: http://imgur.com/gallery/7KjAOIc

Mai ai ceva de adăugat? cum qScriitorul a primit warn in urma insultelor aduse pandei in privat acum cateva luni, asa merita si tumi. 

v

itsmedaja · Acum 19 zile
Pateut

Pateut

Donator
Data înscrierii
21 Jan 2021
Vazut ultima data
19 Jul 2021
Subiecte
11
IGN
Pateut

#contra sa iti readuc la cunostinta ca m-ai injurat pe chatul serverului public pentru ca eram fericit ca am luat in urma unei intrebari si dupa o ora testului de helper , helper de sectiunea towny. Parerea mea e ca meriti injuraturile primite si sa nu mai faci reclamatii degeaba.PWP

Pateut · Acum 19 zile
alejuk

alejuk

Jucator
Data înscrierii
25 Jan 2021
Vazut ultima data
15 Jul 2021
Subiecte
7
IGN
alejuk

#PRO Sincer ba pateutz,suflarea mea,nu ╚Ötiu cum s─â-╚Ťi zic dar nu ne intereseaz─â de helperul t─âu mizerabil de pe towny.Si ma tumi,nu cred ca e asa ok sa ar─â╚Ťi prietenilor t─âi dragi ce in consol─â ca pe mine cand i-am zis dajei ce i a adresat Panda, au s─ârit toti din staff pe mine,ca nu se da ce e pe ac,si ca nu chat global dar tu ca ├«mp─ârt─â╚Öe╚Öti ce vezi in consol─â cu pateut...sau daca nu e pe consola nici pe spy

Discord:­Łĺť­ŁôüÔä»­Łĺ┐­Łĺ ­čŽő#0304
alejuk · Acum 19 zile
TuuMy

TuuMy

Donator
Jucator
Data înscrierii
05 Jul 2021
Vazut ultima data
20 Jul 2021
Subiecte
0
Discord
TuuMy#2281
IGN
TuuMy

Singura mizerie de aici esti tu , treaba lui ce are pe towny, si treaba mea ce ss-uri dau si cui dau. Ceea ce am zis acolo e pe alt grup , discord , nu are nici o atributie catre Faikkit.

Si daca ar fi sa mai scrie si numele meu ok, macar reclamatie corecta sa stiti sa faceti. 

Ofof.

Tu ai provocat toata prostia, si l a un moment dat a pufnit.

Si da , repet singura mizerie de aici esti tu , nu ai ce te lega de towny atat timp cat tu doar mute poti sa dai.

Cheers ­čśë

TuuMy · Acum 19 zile · Ultima editare: Acum 19 zile
LuckiaN

LuckiaN

Donator
Data înscrierii
24 Oct 2020
Vazut ultima data
16 Jul 2021
Subiecte
4
IGN
LuckiaN

#NEUTRU

-sunteti toti 4 penibili.

LuckiaN · Acum 18 zile
Corypher

Corypher

Co-Owner
Data înscrierii
17 Dec 2019
Vazut ultima data
29 Jul 2021
Subiecte
12
Discord
Corypher#2404
IGN
Corypher

#Respins

Privatul nu are treaba cu serverul de Minecraft, faptul ca Q a fost sanctionat atunci nu are importanta, asta e decizia mea de acum.

Sa nu mai zic ca nici voi doua nu ati fost ingerasi in toata situatia.
LuckiaN cred ca v-a descris perfect:

LuckiaN:

#NEUTRU

-sunteti toti 4 penibili.

Topic inchis.

Corypher · Acum 15 zile · Ultima editare: Acum 15 zile