Faikkit - play.faicu.ro
29 members online
PLAY.FAICU.RO
Loading ...

cerere grad helper
Started by Itsmenaruto

Itsmenaruto

Itsmenaruto

Jucator
Data înscrierii
14 Jul 2021
Vazut ultima data
14 Jul 2021
Subiecte
1
IGN
Itsmenaruto

Username:Herman Fabian-Ionut

*Discord: Naruto-kun#1596

*Varsta:Am varsta de 12 ani.

*Cat timp poti acorda serverului?: Pot sta pe server in timpul liber 5-7 ore iar cand am scoala 5-6 ore.

*Care este gradul tau?: Gradul meu este de Star.

*De cand te joci pe Faikkit?: De pe data de 29/05/2021.

*Cate voturi ai?: Am 5 voturi.

*Ai donat vreodata?: Nu , dar as vrea sa donez in viitoru apropiat.

Intrebari generale

#1 - Care este scopul tau actual? Ce doresti sa faci pe serverul nostru in momentul de fata? Scopul meu actual, este sa devin un player foarte op, si vreau sa ajut serveru , deoarece imi place mult sa ofer lucruri gratis cat sa ajut si playerii.

R:Scopul meu actual, este sa devin un player foarte op, si vreau sa ajut serveru , deoarece imi place mult sa ofer lucruri gratis cat sa ajut si playerii.

#2 - Cat de bine esti cunoscut/a in comunitatea noastra? Sunt destul de cunoscut , si am multi prietenii.

R:Sunt destul de cunoscut , si am multi prietenii.

#3 - Ai fost sanctionat vreodata? Daca da, te rugam sa mentionezi cu ce ai fost sanctionat si din ce motiv. Crezi ca sanctiunile tale anterioare ar afecta raspunsul acestei cerere? Am fost sanctionat cu mute, si cred ca da imi va afecta cererea foarte mult.

R: Am fost sanctionat cu mute, si cred ca da imi va afecta cererea foarte mult.

#4 - Cat de multa experienta ai cand vine vorba de administrarea chatului, ai mai fost staff in alta parte? Da am mai fost staff, tot helper si ma descurc destul de bine cand vine vorba de administrarea chatului.

R:Da am mai fost staff, tot helper si ma descurc destul de bine cand vine vorba de administrarea chatului.

#5 - Uneori membrii staff sunt nevoiti sa participe in conversatii audio pe serverul de Discord, esti ok cu asta? 

R: Da sunt ok cu acest lucru.

#6 - Sa zicem ca in afara de tine, mai exista un jucator care a facut o cerere de helper si are in mare parte aceleasi puncte pozitive ca si tine, de ce crezi ca te-am alege pe tine dintre voi doi? Ce ai de oferit?

R: Daca se va gasi acest gen de aplicatie, eu vreau sa zic ca m-am chinuit destul de mult la aceasta aplicatie dar , acceptarea aplicatiei nu este decizata de mine este de staff.

#7 - Cine ar zice ca este prietenul tau pe server? Faci parte dintr-un grup?

R:Prietenul meu cel mai bun pe acest server este Pateut, da sunt intr-un grup.

#8 - O scurta descriere despre tine si activitatile tale zilnice pe server?

R:Ma cheama Herman Fabian , am 12 ani si sunt din Bacau. Imi place foarte mult sa ies pe afara si sa ma joc pe cel mai tare server faikkit. Imi place sa practit fotball, voley , si baschet . Imi place sa imi fac prietenii noi si sa ajut lumea. Am o inima foarte generoasa dar uneori cand cineva ma enerveaza ma supar rau. Sunt o fire care se controleaza la furie si sunt destul de calm de obicei. C-am atata am avut de spus despre mine.

#9 - Ai facut ceva notabil in timpul tau pe Faikkit?

R: Da am ajut playerii , si mi am facut o armura si unelte foarte op,

#10 - Consideri ca poti sa lucrezi in echipa cu membrii stafului actual?

R: Da consider ca as putea lucra cu membrii stafului , deoarece ma inteleg bine cu i ei si is prietenosi.

#11 - Ai citit regulamentul, astazi, inainte sa faci cererea?

R:Da , l-am citit.

Itsmenaruto · Acum 20 zile
dropchop

dropchop

Co-Owner
Data înscrierii
24 Jun 2020
Vazut ultima data
29 Jul 2021
Subiecte
2
IGN