FAIKKIT

În prezent sunt jucători online.

Conectați-vă acum folosind IP-ul: play.faicu.ro

Cerere-helper
Started by CSMSorin01

CSMSorin01

CSMSorin01

Helper
Builder
Data înscrierii
01 Nov 2020
Vazut ultima data
02 Dec 2020
Subiecte
7
IGN
CSMSorin01

Username Minecraft*:CSMSorin01

Discord*:WhoisSorin#4045

Varsta*:14

Cate ore te joci pe server in fiecare zi?*:

Rankul tau actual*:4-5 ore.

In ce luna ai intrat pe Faikkit pentru prima oara?*:Daca nu ma insel in Ianuarie 2018

Ai donat vreodata?*:Nu

Cate voturi ai?*:16 Deoarece joc si uit sa votez.Dar in total mult mai multe pentru pana inaine de wipe am jucat dupa un alt cont...Nu mai joc de pe el deoarece imi am schimbat wifi.ul si automat sa schimbat si ip.ul.

INTREBARI

Intrebarea #1 -  Care este scopul tau actual pe acest server?

Raspuns:Primul meu scop a fost sa joc dar acum ca am studiat server.ul as putea spune ca vreau sa il ajut.

Intrebarea #2 - Ai putea spune ca esti bine cunoscut si respectat in comunitate?

Raspuns:O data ce nu am suparat pe nimeni sau jignic nu am avut nici o treaba cu ei,eu ii respect si ii voi respecta.(Nu cred ca nu ai de ce sa nu ma respecte)

Intrebarea #3 - Ai fost pedepsit vreodata pe Faikkit? Daca da, atunci te rugam sa mentionezi ce anume (kick/mute/jail/warn/ban) si din ce motiv. De ce crezi ca ar trebui sa mai primesti in continuare gradul de Helper?

Raspuns:Da,motiv autoclicker

Intrebarea #4 - Ai experienta in a fi staff pe alte servere? Daca da, atunci pe ce server ai fost, ce grad si cat timp ai fost?

Raspuns:Da, pe serverul gamster am fost moderator 1 an jumate

Intrebarea #5 - Cat de des participi in conversatiile "audio" de pe canalul de discord al serverului Faikkit?

Raspuns:depinde de persoane , înainte nu prea participam, dar acum am început să fiu mult mai activ.

Intrebarea #6 - De ce crezi ca te-am alege pe tine in loc de alti playeri, ce ai de oferit?

Raspuns:Aici,nu va pot raspunde,doar membrii staff vor lua decizia dupa aceasta cerere.

Intrebarea #7 - Cine ar zice ca este prietenul tau pe server? Faci parte dintr-un grup?

Raspuns:Nu nu fac parte dintr-un grup si nu am un prieten anume sunt prieten cu toata lumea ce ma respecta si la randul meu si eu ii respect.

Intrbarea #8 - O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server?

Raspuns:Cum am zis si mai sus,nu ma pot descrie singur voi fii descris de catre membrii staff.

Intrebarea #9 - Ce lucruri notabile ai facut pana acum in timpul tau pe Faikkit?

Raspuns:Nu prea stiu sa fii facut prea multe lucruri notabile...

Intrebarea #10 - Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor staff?

Raspuns:Eu consider ca da,acum vedem daca asa considera si membrii staff.

Intrebarea #11 - Ai citit regulamentul, astazi, inainte sa faci cererea?

Raspuns:1337

Ultima intrebare - Exista altceva pe care ai dori sa-l adaugi sau sa ne spui?

Raspuns:Doamne ajuta=)

CSMSorin01 · Acum 11 zile
1337_777

1337_777

Administrator Site
Admin
Data înscrierii
30 Apr 2020
Vazut ultima data
01 Dec 2020
Subiecte
13