Faikkit

În prezent sunt jucători online.

Conectați-vă acum folosind IP-ul: play.faicu.ro

Cerere grad Helper [xTumney]
Started by tummy

tummy

tummy

Helper
Data înscrierii
26 Jan 2020
Vazut ultima data
19 Oct 2020
Subiecte
3
IGN
tummy

Username Minecraft*: xTumney

Discord* : TuuMy#7640

Varsta*: 18 

Cnp primele 7 cifre*: 5020817

INFORMATII GENERALE

Cate ore te joci pe server in fiecare zi?*:
Rankul tau actual*: [ Mage ]

In ce luna ai intrat pe Faikkit pentru prima oara?*:
Ai donat vreodata?*: Da

Cate voturi ai?*: In total am 86 de voturi dupa statistica -> http://play.faicu.ro:8804/player/xTumney#tab-plugins-faikkit

Dar la moment am 8 voturi.

INTREBARI

Intrebarea #1 -  Care este scopul tau actual pe acest server?
Raspuns: Scopul este simplu, dorinta de a juca, de a afla ceva nou, si de a fi de folos comunitatii.

Intrebarea #2 - Ai putea spune ca esti bine cunoscut si respectat in comunitate?
Raspuns: Da sunt bine cunoscut si cred ca si respectat, am avut multe certuri dar s-au terminat cu bine.

Intrebarea #3 - Ai fost pedepsit vreodata pe Faikkit? Daca da, atunci te rugam sa mentionezi ce anume (mute/ban(ip)/kick) si din ce motiv. Si dc crezi ca ar trebuii sa mai primesti in continuare gradul de Helper.
Raspuns: Am primit si kick si mute si ban, pentru ca nu pretuiam ceea ce aveam si ma jucam cu contul meu, kick am primit pt deranj si spam helpop. mute pt prelungire/injurare , si ban pentru ca o cautam singur cu lumanarea.

Intrebarea #4 - Ai experienta in a fi staff pe alte servere? Daca da, atunci pe ce server ai fost, ce grad si cat timp ai fost in acea pozitie?
Raspuns: Am experienta ca Staff, mai mult ca administrare server dar si ca helper/moderator nu sunt rau, am fost pe mai multe servere unul care era al meu propriul. Nu dau nume pentru ca nu se merita.

Intrebarea #5 - Cat de des participi in conversatiile ''audio'' de pe canalul de discord al serverului Faikkit?
Raspuns: Intru cand pot si vorbesc cu cei care doresc ceva de la mine sau au nevoie de ajutor.

Intrebarea #6 - De ce crezi ca te-am alege pe tine in loc de alti playeri, ce ai de oferit?
Raspuns: Nu sunt o persoana speciala, doar ca cunosc multe si pot ajuta, atat.

Intrebarea #7 - Cine ar zice ca este prietenul tau pe server? Faci parte dintr-un grup?
Raspuns: Am foarte multi prieteni pe server, fac parte din grupul Quarters ( ItsHappySadd fondator)

Intrebarea #8 - Ce lucruri notabile ai facut pana acum in timpul tau pe Faikkit?
Raspuns: Am schimbat parerea la multe persoane despre mine, am aratat ca is altfel si ca pot ajuta si doresc. Lucruri notabile nu sunt multe pot sa zic ca nici nu le am, am ajutat la sectiune de SkyBlock ( SheriFFu) , am avut sectiune mea ( Anarchy ) si cam atat.

Ultima intrebare - Există altceva pe care ai dori să-l adaugi sau să ne spui?

Raspuns: ''Faikkit are viitor, alaturi de noi toti''

PROx1
Click aici pentru INVITE pe serverul de DISCORD
discord
TUUMY#7640
tummy · Acum 2 zile
LLALEX

LLALEX

Helper
Builder
Data înscrierii
13 Nov 2019
Vazut ultima data
20 Oct 2020
Subiecte
11
IGN
LLALEX

#pro , Băiatul merită acceptat , știu că îs face treaba bine , și a fost unul din cei mai buni în trecut .

x1
LLALEX IS BETTER THAT SDI
LLALEX · Acum 2 zile
DarkAbiss

DarkAbiss

Jucator
Data înscrierii
31 Mar 2020
Vazut ultima data
18 Oct 2020
Subiecte
2
IGN
DarkAbiss

PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO 

x1
DarkAbiss · Acum 2 zile
KID_KingKong

KID_KingKong

Jucator
Data înscrierii
17 Oct 2020
Vazut ultima data
20 Oct 2020
Subiecte
1
IGN
KID_KingKong

#pro este mai smecher decât LLALEX

x1
KID_KingKong · Acum 2 zile
ItsHappySadd

ItsHappySadd

Operator
Data înscrierii
30 Aug 2020
Vazut ultima data
18 Oct 2020
Subiecte
0
IGN
ItsHappySadd

#PRO Consider ca daca va fii acceptat va fii cam cel mai bun staff din ultima vreme.

x1
ItsHappySadd · Acum 2 zile
1337_777

1337_777

Moderator
Data înscrierii
30 Apr 2020
Vazut ultima data
19 Oct 2020
Subiecte
4
IGN