Faikkit

În prezent sunt jucători online.

Conectați-vă acum folosind IP-ul: play.faicu.ro

Cerere builder - ionut
Started by ionut

ionut

ionut

Jucator
Data înscrierii
25 Jan 2020
Vazut ultima data
05 Aug 2020
Subiecte
18
IGN
ionut

Informatii Jucator

Nume server:ionut

Discord: ionut#3673

Varsta:16 ani

Informatii In-game

Care este media ta zilnica de ore jucate pe server? : 4-5 ore

Cand te-ai conectat pentru prima data pe Faikkit? : In anul 2019 in decembrie.

Ai fost builder pe alte servere? ( Enumera doar nr. servere si cat timp ai avut gradele ) : Nu am mai fost builder pe niciun server. Aș vrea sa invaț pe faikkit pentru prima oara.

Ai vreo sanctiune pe server? : Nu am.

Informatii Build

Ce stiluri de arhitectura stapanesti? Include la fiecare stil pe o scara de la 1 la 10 cat de bine te pricepi la el. : Modern (6) , Medieval (9) 

Ce pluginuri legate de build stapanesti? (World Edit etc..) : World Edit ma pricem putin și nu mai știu alte pluginuri.

Ai vreo constructie notabila pe server? : Am avut un warp xp pe factions.

Care este cel mai mare proiect de construit (pe orice server) la care ai participat? Descrie-l si ofera-ne cateva poze : Am facut un warp xp pe factions da nu iam facut poze ( intrebatil pe x-tumney

Screenshot-uri cu munca ta (Atentie! Trebuie sa ai screenshot-uri pentru fiecare stil de arhitectura enumerat mai sus ) : Scuze nu am acuma o sa fac ss si o sa trimit pe discord.

PROx1   CONTRAx1
ionut · Acum 22 zile
TNGS

TNGS

Jucator
Data înscrierii
08 Jul 2020
Vazut ultima data
22 Jul 2020
Subiecte
2
IGN
TNGS

#pro da nu meriti, nu am vazut niciun build de al tau vreau sa il fac pe discord ce stii sa faci 

TNGS · Acum 22 zile
SheriFFu

SheriFFu

Administrator
Data înscrierii
10 May 2020
Vazut ultima data
15 Jul 2020
Subiecte
13
IGN
SheriFFu

#Respins - vrem screenshot-uri ca sa putem decide daca ai experienta necesara pentru grad

T/C

SheriFFu · Acum 21 zile