Faikkit

În prezent sunt jucători online.

Conectați-vă acum folosind IP-ul: play.faicu.ro

Cerere Builder TNGS
Started by TNGS

TNGS

TNGS

Jucator
Data înscrierii
08 Jul 2020
Vazut ultima data
22 Jul 2020
Subiecte
2
IGN
TNGS

Informatii Jucator

Nume server:TNGS

Discord:Jaxi#5038

Varsta:14 aproape 15.

Informatii In-game

Care este media ta zilnica de ore jucate pe server? :3-4 Debinde daca merg la strand/afara stau mai mult.

Cand te-ai conectat pentru prima data pe Faikkit? :Din anul 2018 vara cand ma adus Target pe sv.

Ai fost builder pe alte servere? ( Enumera doar nr. servere si cat timp ai avut gradele ) : Am mai fost builder pe server vara trecute si helper, cu numele Krylaxthero si am facut o arena si a fost si pusa pe warp

Ai vreo sanctiune pe server? : Am avut ban de  3 zile deoarece am fost un nesimtit si am folosit hack, si mi am cerut scuze si nu o sa ma mai reapuc de chestiile astea.

Informatii Build

Ce stiluri de arhitectura stapanesti? Include la fiecare stil pe o scara de la 1 la 10 cat de bine te pricepi la el. : onwater, si urbane gen sate arene pe partea de razboi 7-10

Ce pluginuri legate de build stapanesti? (World Edit etc..) : Le stiu cat de cat bine le am folosit cand faceam sa fac arene

Ai vreo constructie notabila pe server? :Am baza mea, si am avut inainte warp pvp pe tema de razboi

Care este cel mai mare proiect de construit (pe orice server) la care ai participat? Descrie-l si ofera-ne cateva poze : Am construit Arena de pvp cu tema de razboi, apoi am participat la warp event facut de op anonymous si ghost si simona 

Screenshot-uri cu munca ta (Atentie! Trebuie sa ai screenshot-uri pentru fiecare stil de arhitectura enumerat mai sus ) : Daca gasesc ss uri cu arena de pvp o sa o arat, https://imgur.com/a/AFFqUoT          casa din mijloc o sa fie renovata =))

PROx1
TNGS · Acum 27 zile
DarkAbiss

DarkAbiss

Jucator
Data înscrierii
31 Mar 2020
Vazut ultima data
24 Jul 2020
Subiecte
9
IGN