Faikkit

În prezent sunt jucători online.

Conectați-vă acum folosind IP-ul: play.faicu.ro

Cerere Helper
Started by ZaBlack2k21

ZaBlack2k21

ZaBlack2k21

Jucator
Data înscrierii
27 Jun 2020
Vazut ultima data
18 Jul 2020
Subiecte
1
IGN
ZaBlack2k21

INFORMATII USER

Username Minecraft*:ZaBlack2k21
Discord* :alexx#0012
Varsta*:15 

INFORMATII GENERALE

Cate ore te joci pe server in fiecare zi?*:depinde de cat timp am dar in general 5 6 ore
Rankul tau actual*:Merchant
In ce luna ai intrat pe Faikkit pentru prima oara?*:2016 -2018 
Ai donat vreodata?*:da 5$ pt vip dar nu mai am dovada de la donatie 

INTREBARI

Intrebarea #1 -  Care este scopul tau actual pe acest server?
Raspuns:momentan ca jucator sa ma distrez , sa mi petrec timpul liber devenind mai creativ , dar daca voi fi acceptat va fi sa am grija de chat sa ajut jucatorii si serverul daca am cu ce 

Intrebarea #2 - Ai putea spune ca esti bine cunoscut si respectat in comunitate?
Raspuns: Cunoscut nu prea sunt , dar respectat da adica nu m am certat cu nimeni ca sa nu fiu si am incercat sa comunic cu tot stafful 

Intrebarea #3 - Ai fost pedepsit vreodata pe Faikkit? Daca da, atunci te rugam sa mentionezi ce anume (mute/ban(ip)/kick) si din ce motiv. Si dc crezi ca ar trebuii sa mai primesti in continuare gradul de Helper.
Raspuns: Da , am primit de 2 ori mute deoarece imi era dor sa primesc un mute  

Pentru ca imi place  sa ajut jucatorii si sa am grija de chat si de hackeri 

Intrebarea #4 - Ai experienta in a fi staff pe alte servere? Daca da, atunci pe ce server ai fost, ce grad si cat timp ai fost in acea pozitie?
Raspuns: Da, am fost pe mai multe servere cum ar fi pe addicted2 (Leader , un fel de manager ) vreo 2 3 luni deoarece mi s-a spart contul 

Intrebarea #5 - Cat de des participi in conversatiile ''audio'' de pe canalul de discord al serverului Faikkit?
Raspuns:Nu foarte des, dar voi incerca sa comunic mai mult audio cu toti jucatorii

Intrebarea #6 - De ce crezi ca te-am alege pe tine in loc de alti playeri, ce ai de oferit?
Raspuns: Pai.. ma pricep la a avea grija de chat , sunt foarte atent la el si sunt destul de rapid la scris deci nu va scapa nimeni fara un mute sau un ban daca nu va respecta regulamentul

Intrebarea #7 - Cine ar zice ca este prietenul tau pe server? Faci parte dintr-un grup?
Raspuns: DarkAbis , Boboloco mai sunt

Intrebarea #8 - Ce lucruri notabile ai facut pana acum in timpul tau pe Faikkit?
Raspuns: Pai am incercat sa devin helper prin 2016-2017 dar m am lasat de minecraft si am predat gradul lui DarkAbis

Ultima intrebare - Există altceva pe care ai dori să-l adaugi sau să ne spui?

Raspuns:Da , as vrea sa deschid Assassins pe server

CONTRAx2
ZaBlack2k21 · Acum o lună
Katoteshikuk

Katoteshikuk

Helper
Data înscrierii
12 Jan 2020
Vazut ultima data
07 Aug 2020
Subiecte
13
IGN
Katoteshikuk

Stii scopul unui helper...? Bine daca te va accepta "daca" vei primi Trial  te ocupi numa si numa de intrebarile legate de chat/nelamuriri si probleme minore care tu ca trial le poti rezolva, si bine inteles cel mai important chat-ul s ai grija de el, Chiar daca... ajungi dupa testul final la HELPER tot nu vei avea sansa sa ai grija de "Hackeri" doar daca i filmezi si sa se vada clar ce hack are. Ce trebuie sa faci daca suspectezi ca cnv e Hacker il chemi la control si te uiti in fisierele de la joc sau in f3... etc. Si chiar doresc sa mai fi activ pe vocile publice cand vezi pe cineva faci o cunostinta etc etc mai stai de vorba... sa te cunoasca lumea... Si minciuna ca ai fost sanctionat de 2 ori... ce zice ? Ai fost sanctionat in total de 4 ori dintre care 3 ai fost sanctionat intr-o zi pt limbaj vulgar si insulte staff iar celalalt tot limbaj vulgar... nu cred ca ai comportamentul potrivit pentru aceasta functie... 

#CONTRA

Katoteshikuk · Acum o lună
ZaBlack2k21

ZaBlack2k21

Jucator
Data înscrierii
27 Jun 2020
Vazut ultima data
18 Jul 2020
Subiecte
1
IGN