Ovi_Boy777
Jucator

Data înscrierii: Acum 25 zile
6 subiecte
7 mesaje

IGN: Ovi_Boy777
de Ovi_Boy777 » Acum 9 zile

1 = Care este username-ul tau? : Ovi_Boy777

2 - Care este numele reclamatului? : Maya007

3 - Care este motivul acestei reclamatii? : Maya007 mi-a dat mute (prelungire) pe degeaba

4 - Erau membrii staff online la momentul intamplarii? : Era MiniGo si ea

5 - Poti dovedii ce s-a intamplat? : nu am o poza in acest moment,dar, ea nu vrea sa-mi spuna motivul pentru care mi-a dat mute pentru prelunigre cuvant , si , cand o intreb ceva,nu-mi raspunde si nu ma baga in seama !

6 - Descrie ce s-a intamplat : Pai,stateam eu cu MiniGo si cu Maya007 , si , dintr-o data , a inceput sa aiba ceva cu mine ... dupa am intrebat-o ce are,si nu mi-a raspuns,apoi , am primit mute-ul :(

7 - In cazul in care reclamantul este vinovat, ce pedeapsa crezi ca ar merita? : ar merita din nou gradul de Helper pentru ca se da mare in fata tuturor de cand are gradul de Moderator !

CONTRA x 1

Maya007
Jucator

Data înscrierii: Acum un an
7 subiecte
15 mesaje

IGN: Maya007
de Maya007 » Acum 9 zile

Nu ti-am dat prelungire degeaba, eu asa am vazut in chat , ca ai prelungit .. !
Cand m-ai intrebat tu ceva si nu ti-am raspuns? Probabil ca este un moment in care m-ai intrebat ceva , atunci eram afk ! Totusi n-am absolut nimic cu tine !
Nu ma dau mare cu gradul de Moderator, ia zi-mi cand am facut eu asa ceva... Exista martori

Ultima editare: Acum 9 zile

Maya007 was here...

Ovi_Boy777
Jucator

Data înscrierii: Acum 25 zile
6 subiecte
7 mesaje

IGN: Ovi_Boy777
de Ovi_Boy777 » Acum 9 zile

Pai normal ca exista martori pentru ca toti tin cu tine, deci e cam pa :P

GhostPlays
Admin
Administrator
Builder